Dnes sú to už 3 roky čo prenajímam svoje byty na Airbnb. Počas tohto obdobia som dostával veľmi veľa emailov, v ktorých sa ma ľudia pýtali na názor: chceli vedieť, či ten a ten byt je vhodný na prenájom, chceli sa poradiť ako zoptimalizovať svoj listing na Airbnb, aby ho pretlačili v tej nekonečnej konkurencii na vyššie pozície, niekedy potrebovali „len tak“ nakopnúť a potvrdiť si od niekoho, že sa to dá. Že tento koncept proste funguje. Aj v dnešnej dobe, aj v tej veľkej konkurencii iných bytov, ktoré sa na vás vyvalia z Airbnb stránky keď zadáte vo vyhľadávaní mesto Bratislava. Aj preto som sa rozhodol napísať pre Teba tento Ebook o Airbnb.  Na viac ako 70 stranách som sa rozhodol podeliť s tebou o všetky (všetky!!!) moje skúsenosti, finty, triky a tipy ako sa stať úspešným hostiteľom na Airbnb.

Čo v tomto ebooku všetko nájdeš?

Okrem môjho osobného príbehu a základných informácii o Airbnb, po prečítani tejto knižky budeš vedieť:

 • Prečo sa stále oplatí prenajímať cez Airbnb a čo môžeš od takého prenajímania očakávať
 • Ako sa dá zarábať prenájmom cudzej nehnuteľnosti a kde takú nehnuteľnosť zohnať
 • Ako odlíšiť svoj byt od konkurencie tak, aby si ho hostia zamilovali
 • Ako správne analyzovať konkurenčné prostredie v tvojej lokalite a ako byť lepší ako konkurencia
 • Ako sa umiestniť čo najvyššie vo vyhladávaní
 • Ako spraviť z 30 EUR 100 EURové ubytovanie
 • Ako dosiahnuť 90% obsadenosť tvojej ponuky počas celej sezóny
 • Ako predísť zlému hodnoteniu
 • Ako nastaviť svoj Airbnb biznis na autopilota
 • Ako optimalizovať a zdaňovať Airbnb príjem

A navyše ako BONUS dostaneš:

 • 11 stranový Anglický template House manual-u, ktorý môžeš hneď použiť pre tvojich hostí. V House manuale sú všetky potrebné informácie, ktoré každý hosť, ktorý navštívi Bratislavu ocení – od bežných informácii o byte, cez public transport, taxíky, ako sa pohybovať po meste, aké veci sa oplatí vidieť, atď…
 • CASHFLOW – excelovskú tabuľku, ktorú aktívne používam, a teraz ju zadarmo dávam k dispozícii aj tebe, aby si si mohol sledovať všetky svoje náklady a príjmy a aby si mal tak dokonalý prehľad o svojom CASHFLOW a žiadne euríčko sa ti nestratilo :)
 • Základné Grafy a čísla z môjho Airbnb účtu, aby si vedel ako sa Airbnb biznis vyvíja počas celého roku a aby si sa podľa toho vedel lepšie zorientovať a prispôsobiť tak trhu a konkurencii
 • Doživotný FREE update tohto ebooku, podľa toho ako Airbnb bude meniť a vyvýjať ich platformu a samozrejme aj podľa toho ako naša legislatíva bude na Airbnb reagovať (napr. táto verzia ebooku je už v2.0)
 • 1:1 FREE konzultáciu cez FB messanger chat, SKYPE call, alebo email
 • 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí – ak obsah môjho ebooku nesplní Tvoje očakávania a napíšeš mi do 30 dní od jeho nákupu email, bez ďalších otázok ti peniaze vrátim.

A koľko teda celá táto sranda stojí?

Tento e-book je výsledkom mojej viac ako trojročnej praxe hostiteľa. Po tom, ako bol pred dvomi rokmi so mnou spravený rozhovor v Trende, mi od ľudí začalo chodiť priveľa mailov – viac ako som bol schopný pri mojom pracovnom nasadení spracovať a odpovedať na ne –  s veľmi podobnými otázkami ohladne prenajímania bytov na Airbnb. Za to obdobie som sa aj ja posunul – od pankáčskych začiatkoch,  som to začal všetko robiť vo väčšom štýle a na lepšej úrovni.

Na tejto mojej ceste rentiéra som si však musel odpovedať na množstvo otázok – naštudovať si ten a ten problém , či nájsť riešenie tak, aby moje byty boli prínosom pre turistov, aby moje zisky boli čo možno najvyššie,  aby moje podnikanie nebolo v rozpore so zákonmi, ako aj to, ako celé toto prenajímanie zautomatizovať tak, aby som si aj ja mohol dopriať dovolenku a nemusel byť prítomný v meste 365 dní v roku.

A tak aby ostatní začínajúci, ale aj pokročilí hostitelia nemuseli hľadať tie isté odpovede na tie isté otázky, rozhodol som sa všetko to svoje know how spísať a ponúknuť vám to v tomto ZADARMO v tomto ebooku.

 

Screen Shot 2017-05-20 at 10.47.24

Ak stále nie si rozhodnutý, či chceš začať prenajímať cez Airbnb, vypočuj si tento podcast s Jánom, ktorý podniká na Airbnb od roku 2012 a momentálne prikúpil do svojho portfólia už 5ty byt – cez hypotéku, pričom všetky byty si refinancuje práve cez Airbnb.

starkov

Kedysi som hrával v kapele Para, teraz kreslím hudbu pre seba, občas robím filmy, vyrábam soulboxy, a keď nie práve toto, tak robím to, čo je treba :)

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook