Takže pomaličky sa nám juh obracia na západ, a mne tu ostal v šuflíku ešte jeden veľký rest zo začiatku leta, kedy som nahral podcast s Robkom z reštaurácie Bemba. Pravdupovediac, na chvíľku som sa dostal do slepej uličky s písaním blogov, robením podcastov a celkovo mojej hociakej verejnej aktivity. A aj preto sa mi žiadalo si dať od blogovania prestávku. Niektoré veci som si musel v sebe upratať a prehodnotiť, takisto som cítil, že potrebujem nabrať nové smerovanie a vedenie vo svojom ďaľšom putovaní. Ako hovoria indiáni, môj život začali ovplyvňovať WAKAN sily. Každopádne, leto bolo a ešte stále je veľmi silné a krásne, myslím že sa parádne vydarilo a hádam sa už čoskoro s vami podelím o veci, ktoré mi prišli do cesty.

V tomto rozhovore sa dozviete ako a prečo prešiel Robo od pečeného kolena k RAW strave, načo sú dobré hladovky a suché pôsty a prečo žijeme na tomto svete, aby sme sa naučili ako sa umiera. A pre tých, ktorí naozaj túžia zažiť RAW gurmeé zážitok, odporúčam Robove reštiky v Bratislave – Bemba v OD Slimák a RAW fast food vo Fresh Markete. Ak budete mať niekedy cestu okolo, určite sa tam zastavte a nezabudnite ho odo mňa pozdraviť. Mimochodom, pred pár dňami som si prežil na Vision Queste svoju prvú suchú hladovku – 3 dni bez jedla a bez vody a naozaj to každému mocne odporúčam.

Nakoniec pripájam ešte pár videí. Moja cesta k vegetariánskej strave začala po mojich potulkách v Južnej Amerike, kedy som istý čas strávil s tradičnými medicínami indiánov z kmeňa Shipibo. To, ako sa na rastlinnú diétu pozerajú indiáni a šamani približuje don Roger v mojom filme Spirit Molecule: Story of Ani Nii Shobo (Veľký dom).

A kto by mal chuť na nejaké chutné RAW recepty, pozrite Starkyho v kuchárskej mini sérii s Kvetkou, ktorá bola natočená tiež začiatkom leta. Aloha!

starkov

Kedysi som hrával v kapele Para, teraz kreslím hudbu pre seba, občas robím filmy, vyrábam soulboxy, a keď nie práve toto, tak robím to, čo je treba :)

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook