Čauky starký,

nič nie je náhoda, ani to že si si klikol práve sem. Asi ma už poznáš z blogu, hudby alebo iných projektíkov, na ktorých pracujem alebo som pracoval. Mám skúsennosti v mnohých sférach a oblastiach, a je veľa vecí, v ktorých by som Ti vedel byť nápomocný. Pred tým ako sa do niečoho namočím, je pre mňa ale dôležité úplne pochopiť o čo ide a zacítiť z toho spirit. Srdce a dušu. Lebo len vtedy sa veci stávajú celistvými, úplnými a úspešnými. Ak máš pocit, žeby si chcel so mnou spolupracovať, tu je zoznam toho, ako viem byť nápomocný pri napĺňaní úspešnosti tvojho projektu:

Hudba

Srdcom aj dušou som hudobník a skladateľ. Myslím si, že za tie roky čo sa hudbe venujem som si našiel svoj vlastný štýl, aj rukopis, ktorý je ľahko rospoznateľný v celom tom oceáne zhluku a tónov, ktorý je okolo nás. Ak sa ti Starkova produkcia páči a tvoj projekt potrebuje orginál, som si istý, že sa dohodneme :) Na hudbu ma vždy veľmi rýchlo namotáš.

Film / Video

K filmu som sa dostal pred pár rokmi, keď som spravil svoj dokument o indiánoch z kmeňa Shipibo (pozrieť si ho môžeš tu). Odvtedy sa venujem tvorbe videi, či už komerčne, prípadne vrámci fundraisingových projektov, krátkych klipov. Viem vymyslieť koncept videa, režisérsky ho uchopiť, natočiť, zostrihať, doladiť zvuk. Momentálne som pracoval na niekoľkých komunitných reklamách. Okrem produkcie videa, viem videa aj krásne zoptimalizovať pre youtube, čo znamená, že  mňou vyprodukované videá sa naozaj pozerajú :) Napr. pozri video pre mixér Optimum 9400 – https://www.youtube.com/watch?v=JV4EFZ-uzmw . Na youtube sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania pri kľúčových slovách ako test mixerov, optimum 9400, optimum vs vitamix a podobne. Mesačne príde na toto video len vďaka vyhľadávaniu viac ako 1000 nových unikátnych užívateľov, hľadajúcich kvalitný mixér.

WordPress, SEO, Tvorba textov, Social network, PPC Adwords

Dlhé roky som bol programátorom (http://www.topky.sk či http://www.euractiv.sk bežia na mojom kóde)  SEO a social networking ma viac menej živí od roku 2004. Dnes sa venujem hlavne WordPress stránkam, ich inštalovaniu, optimalizovaniu, vyladeniu, návrhu, SEO optimalizácie, spravovaniu FB skupín, tvorbe virálneho obsahu, propagácii, vylaďovaniu produktov, ktoré sa majú používať, PPC rekalme, landing pages, písaniu textov a copywritingu. Napríklad len na tomto mojom webe sa pohybuje čítannosť mojich textov medzi 4000-10000 unique visitors / článok.

Prednáška, koncert

Objednaj si ma a zaži ma naživo. Moje rozprávania sú prežité skúsennosti, či už spojené s indánmi a indiánskou kultúrou, ktorej sa venujem alebo to môžu byť prednášky k pasívnemu príjmu, tvorbe webov či produktov, social networkingu a podobne. Mám za sebou úspechy aj neúspechy, pády aj víťazstvá. Na svojej ceste životom som veľa toho pozažíval a o všetko sa veľmi rád podelím. Moje rozprávania rád spestrím hudbou, prípadne samostatným koncertom.

Aká je cena?

Vždy platí, že ku projektu, prípadne akcii musím mať vzťah. Musím pochopiť zmysel, a cítiť z toho srdce. Či už sú to ľudia, ktorí stoja za projektom alebo ich produkt. Nedokážem pracovať na niečom, čomu neverím a nemám rád. Výstupy mojej práce ti peniaze buď zarobia alebo ušetria. Takže otázka neznie, že koľko to celé stojí, ale či chceš zarobiť nejaké peniaze navyše. Ak ťa niečo z toho čo dokážem oslovilo, neváhaj ma kontaktovať :)

Tvoje Meno (povinné)

Tvoj Email (povinné)

O čom

Čo